Trening Kung Fu

Trening Kung Fu
少林功夫
Dzień
1

Warszawa华沙

Zbiórka na lotnisku na dwie godziny przed planowanym odlotem. Wylot z Warszawy do Szanghaju z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych.

Dzień
2

Szanghaj 上海

Przylot do Szanghaju. O ile Pekin jest stolicą Chin, Szanghaj – dumna z własnej niedługiej historii, portowa metropolia – może konkurować z Hongkongiem o miano stolicy Azji. Transfer na lunch i na krótki odpoczynek do hotelu. Następnie zabierzemy Państwa na zwiedzanie Starego Miasta, którego atmosfera tworzy niezwykły kontrast z nowoczesnym, kosmopolitycznym Szanghajem. Pobliski Nefrytowy Ogród z XVI w. to jeszcze jeden znakomity przykład chińskiej sztuki ogrodowej. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu.

Dzień
3

Szanghaj 上海 – Luoyang 洛阳

Śniadanie. Rano polecimy samolotem do Luoyangu. Po przylocie pokażemy Państwu groty w Longmen - kompleks grot z posągami Buddy wykutymi w skalnym zboczu. Lunch i kolacja w lokalnych restauracjach. Nocleg w szkole Wushu.

Dzień
4

Luoyang 洛阳

Śniadanie. Czterogodzinny trening Wushu. Zwiedzanie Klasztoru Szaolin, słynącego na całym świecie ze szkolenia adeptów chińskich sztuk walki. Lunch i kolacja w lokalnych restauracjach. Nocleg w szkole Wushu.

Dzień
5

Luoyang 洛阳

Śniadanie. Czterogodzinny trening Wushu. Lunch i kolacja w lokalnych restauracjach. Nocleg w szkole Wushu.

Dzień
6

Luoyang 洛阳

Śniadanie. Czterogodzinny trening Wushu. Lunch i kolacja w lokalnych restauracjach. Nocleg w szkole Wushu.

Dzień
7

Luoyang 洛阳 – Szanghaj 上海

Śniadanie. Czterogodzinny trening Wushu. Transfer na lotnisko w Luoyangu. Przelot do Szanghaju. Wieczorem zabierzemy Państwa na rejs po rzece Huang Pu, podczas którego będą mogli Państwo podziwiać metropolię zatopioną w morzu świateł. Lunch i kolacja w lokalnych restauracjach. Nocleg w hotelu.

Dzień
8

Szanghaj 上海

Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Szanghaju na dwie godziny przed planowanym odlotem i przelot do Warszawy z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych.

Świadczenia:
 • Bilet na połączenie międzynarodowe
 • 6 noclegów ze śniadaniami w  hotelu o wybranym standardzie (w Szanghaju) oraz w ośrodku szkolenia Wushu, w pokoju 2-osobowym  (www.shailintagou.com)
 • Lunch i kolacje w lokalnych restauracjach (zgodnie z programem)
 • Przejazd autokarem na trasie objazdu
 • Bilet lotniczy na przelot na trasie: Szanghaj – Luoyang, Luoyang - Szanghaj
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
 • Opieka polsko-chińskojęzycznego pilota
 • Anglo-chińskojęzyczny miejscowy przewodnik
 • Procedura wizowa i opłata za wydanie wizy
 • Napiwki dla kierowców i przewodników (za cały okres)Ubezpieczenie podróży AXA Kontynenty (Sumy ubezpieczenia: KL - 30000 Euro, NNW - 4000 Euro, Bagaż - 400 Euro)
 • Podatek VAT przy fakturze Vat marży

 

Dokumenty: