O nas

Biuro podróży China Town Travel powstało przy Polsko-Chińskim Towarzystwie Gospodarczo-Kulturalnym. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego dla organizatorów wyjazdów turystycznych pod numerem 926  http://turystyka.gov.pl/CRZ.aspx

W zakresie turystyki przyjazdowej zajmujemy się kompleksową obsługą grup i osób indywidualnych przybywających z Chin w celach turystycznych i biznesowych. Oferujemy zarówno wycieczki krajoznawcze po Polsce przygotowane według programu autorskiego, jak również programy ściśle dopasowane do oczekiwań Klientów (tailor-made). Dbamy o wszystkie aspekty pobytu w Polsce: od transportu, zakwaterowania i posiłków, po organizację spotkań z wybranymi przez Państwa przedsiębiorstwami i instytucjami oraz udział w targach.

Naszym Gościom proponujemy zakwaterowanie w hotelach zgodnie z ich wymaganiami. Współpracujemy także z wieloma profesjonalnymi firmami transportowymi na terenie całego kraju, dzięki którym Państwa podróż będzie bezpieczna i komfortowa. W trakcie realizacji naszych programów zapewniamy opiekę doświadczonych tłumaczy i pilotów posługujących się językiem polskim, chińskim i angielskim. Są oni zawsze do Państwa dyspozycji i z chęcią pomogą w przedstawieniu bogatej oferty turystycznej naszego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem stosunków gospodarczych między Europą a Azją, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę w zakresie turystyki wyjazdowej. Przygotowana przy udziale naszych specjalistów sinologów, daje ona możliwość zapoznania się z fascynującą historią i kulturą Państwa Środka. Nasze programy przybliżą Państwu bogactwo chińskiej tradycji, zaprezentują metropolie, które powstały w Chinach na przestrzeni wieków, udamy się nawet na dach świata, by poznawać barwną codzienność mieszkańców Tybetu. Ponadto zapewniamy opiekę dla uczestników imprez targowych i spotkań biznesowych na terenie Chin.

Wierzymy, że podróżując z China Town Travel każdy z Państwa znajdzie zakątek, do którego nie raz z przyjemnością powróci w przyszłości.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zespół China Town Travel


 Jesteśmy członkiem Warszawskiej Izby Turystyki!
 http://wit.org.pl/Czlonkowie_WIT/102/CHINA-TOWN-TRAVEL